18 Ocak 2018 , Perşembe
Anasayfa / SPOR / Veli Kavlak’tan Beşiktaş’a transfer önerisi!

Veli Kavlak’tan Beşiktaş’a transfer önerisi!

Önceki akşam oynanan Avusturya-İrlanda Cumhuriyeti müsabakasını Veli ile beraberce izlemeye revan matbuat sözcüsü Metin Albayrak’ın Bundesliga’ya bu zaman yükselen Leipzig takımında şekil giyen Marcel Sabitzer’i takibe almış olduğu bildirildi.

22 yaşındaki topçu düşüncesince notlar markajcı Albayrak’ın İstanbul’a dönüşünde fen yönetmen Şenol Güneş’e müşterek ifade sunmuş olduğu dile getirildi. Güneş’in takibe bitmeme edilmesi buyruğu verdiği Sabitzer konusunda akıbet kararın gine hocaya bırakılacağı ve ‘tamam’ demesi yerinde çevrim ortada girişimlere başlanacağı mevrut istihbarat arasında.

Bonservis bedeli 5 milyon euro yöresinde bulunan güre futbolcunun satın kabul etme opsiyonuyla kiralanması siyah-beyazlı kulübün önceki seçeneği…

HÜCUMUN HER YÖNÜNDE VAR

Asıl mevkii sol belirgin bulunmasına karşın iyi cenah ve ofansif mutedil alan adına da fariza yapabilen Avusturyalı topçu bu zaman şekil giydirilmiş olduğu 10 maçta 4 gol, 2 asistlik müşterek başarım gösterdi. Ligde Bayern Münih’in arkası sıra 2. tam mevcut Leipzig’in bu başarısında ehemmiyetli hisse sahibi bulunan Sabitzer, güzeşte zaman da 9 gol, 4 asistle takımının Alman 1. ligine çıkmasında ehemmiyetli gösteriş oynamıştı. Avusturya Milli Takımı’na da derneşik adına çağırma edilen Sabitzer’in ulusal şekil altında da 24 karşılaşmada 4 golü var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Lucescu’dan Türk futbolcuya 8 milyon!

Ruslar’ın "Yeni Gökdeniz" lakabı taktığı Konyaspor'un sağ kanadı Ömer Ali'ye Lucescu'nun ekibi Zenit talip oldu.