18 Ocak 2018 , Perşembe
Anasayfa / YAŞAM / Tam 30 yıl orada yaşadı arkadaşları bu halde buldu

Tam 30 yıl orada yaşadı arkadaşları bu halde buldu

Olay, özek Yıldırım İlçesi Mollarap Mahallesi Orman Yolu Caddesi’nde meydana geldi. İddiaya uyarınca levent boylu senelerdir hurda birlikte kamyonetin kasasında canlı Saim Coşkun, sokakta canlı arkadaşları çeşidinden kamyonetin kasasında ölmüş bulundu. Olay adına mevrut kolluk ekipleri Saim Coşkun’un kuşkulu ölümü karşı tetkik yaptı.

İki karındaş bulunduğu öğrenilen Saim Coşkun’un eş kardeşi, kişileştirme gerçekleştirmek kadar görüngü adına geldi. Burada ifadesi tahsil edilen Saim Coşkun’un kardeşi İrfan Coşkun, “Abim kısaca 30 senedir bu kamyonette yaşıyor. Burada şişe ve hurda biriktirerek mülk kazanıyor. Çok kat eve çağırdık fakat bildirme etmedi. Yıllardır inandırma edemedik.” dedi. Coşkun’un ölü bedeni kesme ahiret yolculuğu nedeninin belirlenmesi üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

Polis, vakayla ilgilendiren sormaca başlattı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Süper Ay canlı izle! Süper Ay’ın Tüm fotoğrafları

Süper Ayı nasıl izlenir? Binlerce kişi bu sorunun cevabını arıyor. Türkiye saatiyle gece 4.30'da 21'inci yüzyılın en büyük Süper Ay'ına tanıklık edileceğini açıklayan NASA süper ayı canlı izlemenizi de sağlayacak. İşte Süper Ay'ı canlı izleme bağlantısı