18 Ocak 2018 , Perşembe
Anasayfa / YAŞAM / Açığa Alınan Bütün Öğretmenleri Listesi öğren – MEBBİS giriş sayfası

Açığa Alınan Bütün Öğretmenleri Listesi öğren – MEBBİS giriş sayfası

Binlerce insanoğlunun en baş döndürücü düşkünlük etmiş bulunduğu konuların başlangıcında MEBBİS hoca giriş monitörü geliyor. Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) müteveccih sormaca kapsamında MEB çeşidinden meydana getirilen 2 bin 800 hoca açığa alıntı sonrası kimlerin açığa alındığını bellemek arzu edenler MEBBİS giriş ekranlarını düşkünlük ediliyor. Peki MEBBİS ekranlarına ne erişilir. İşte MEBBİS hoca giriş monitörü ile açığa tahsil edilen öğretmenlerin isimleri.

MEBBİS GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

MİT’ten mevrut Bylock listesine layıkıyla açığa tahsil edilen öğretmenlerin listelerinin çağ illere göndermiş bulunduğu belirtildi. Bugün illere gönderilen 2800 nefis dizelge ile beraberce , FETÖ’den karşı iş meydana getirilen hoca sayısı 40.000 oldu.

Milli Eğitim Bakanlığına ve başka Bakanlıklara Bylock listeleri geldikçe açığa almaların ve ihraçların bitmeme edeceği kaydedildi.

Açığa tahsil edilen 3 bin 400 hoca göreve reddetme edildi

Açığa tahsil edilen öğretmenlerden 3 bin 400’ünün göreve reddetme edilmiş bulunduğu öğrenildi. Göreve reddetme edilen öğretmenlerin 606’sının İstanbul, 149’unun İzmir, 19’unun ise Ağrı’da bulunduğu belirtiliyor. İade açıklamasını Türk Eğitim sen Genel Başkanı İsmail Koncuk yaptı. Eğitim Bir Sen Genel Başkanı Ali Yalçın da doğruladı.

Açığa tahsil edilen 153 hoca henüz görevine reddetme edildi

Sakarya Valiliği çeşidinden 15 Temmuz çarpış girişimi sonra başlatılan soruşturmada 670 hoca açığa alındı. 

Öğretmenlerle ait namına meydana getirilen araştırı sonra “FETÖ” ile bağlantısı olmadıkları belirlenen öğretmenler düşüncesince görevlerine reddetme sonucu alındı. 

2 hafta geçmiş 42 hoca görevlerine reddetme edildi. Durumları araştırılan öğretmenlerden 111’i düşüncesince henüz reddetme sonucu verilirken, görevlerine reddetme edilen hoca sayısı 153’e yükseldi.

Memurlutan ihraç edilen ve göreve reddetme edilenlerin listesi

675 önemli KHK ile 9630 amme çalışanı / görevli ihraç edildi. İhraç edilen memurların ortak kısmı göreve reddetme edil ve Resmi Gazete’de yayınlandı. TBMM Başkanlığı, Adalet Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı BDDK, Sermaye Piyasası Kurulu en baş döndürücü ihraç işlemi meydana getirilen şirketler oldu.

İşte FETÖ ile irtibatlı oldukları sebebi öne sürülerek memurluktan ihraç edilen ve göreve reddetme edilenlerin dört dörtlük listesi 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Süper Ay canlı izle! Süper Ay’ın Tüm fotoğrafları

Süper Ayı nasıl izlenir? Binlerce kişi bu sorunun cevabını arıyor. Türkiye saatiyle gece 4.30'da 21'inci yüzyılın en büyük Süper Ay'ına tanıklık edileceğini açıklayan NASA süper ayı canlı izlemenizi de sağlayacak. İşte Süper Ay'ı canlı izleme bağlantısı