18 Ocak 2018 , Perşembe
Anasayfa / MODA / “Kolay Doğum”un ipuçları

“Kolay Doğum”un ipuçları

Atalarımız, “yuvayı doğurgan kuş yapar” demişlerdi. Ancak doğurgan kuşun otantik dizaynı bozulmuş olduğu için, meydana getirilen yuvalar en küçük ortak rüzgarda dağıldı!

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe Duman çeşidinden kaleme tahsil edilen Kolay Doğum ve Yeniden Doğum Yolculuğu isminde muhtemel im raflardaki yerini aldı. Kitapta mevcut ekstrem konularla, ae adaylarının kafasında mevcut ortak aşırı istifham yanıtını buluyor. 

Op. Dr. Ayşe Duman, Kolay Doğum ve Yeniden Doğum Yolculuğu kitabında, senelerdir sürdürülen çeşitli idrak oyunu ve operasyonlara rağmen, doğumun katıksız ortak proses bulunduğunu anlatıyor.

“Kolay tevellüt elbette kabil olur?” sorusuna ayrımlı cevapların arandığı kitapta;
– Adına “doğum” dediğimiz olağanüstü yolculuğun önündeki engellerin elbette kaldırılacağı,
– “En az 3 çocuk” beklentisi ve gerçekler,
– Aeliği yıldırma fail gerçek durumlar,
– Ae adaylarının hata bilgelik tuzağından elbette kurtulabileceği,
– Aelik mahremiyetinin illet korunamadığı,
– Baba adaylarının nelere ilgi etmesi gerektiği,
– Kahkahalarla gülen küçüklere illet özlenti kaldığımız,
– Dişi kuşun otantik tasarımını kimlerin bozduğu,
– Ae yakınlarına sakıt görevler, üzere doğumla ilgilendiren ortak aşırı soruya da karşılık veriliyor.

“Kolay Doğum ve Yeniden Doğum Yolculuğu, insanımıza eş olmayı, ae olmayı, bebek sevgisini taayyüş hakkını anımsatma gerekçesinin ürünü kendisine ortaya çıkan ortak eser” ifadesiyle kitabın gerekçesini açıklanan Op. Dr. Ayşe Duman, dört başı mamur dert ve idrak söylemlerine rağmen doğumun alışılagelen olduğunu, hazırlop bulunduğunu vurguluyor ve ekliyor: “Kolay Doğum mümkündür.”

Op. Dr. Ayşe Duman avrat ve eş kavramlarını ise şu cümlelerle özetliyor:
“Ruhundan ayrılmış, özünden koparılmış kadın, öz bütünlüğünü koruyamadığı düşüncesince eş bütünlüğü de bozuldu. Bu koparılış hoppadak hanımı rahatsız yapmakla kalmadı. Tüm camianın huzuru kaçtı. Özden ayrılık hanımı talihsiz kılınca, kahkahalarla gülen küçüklere özlenti kaldık.

Atalarımız, “yuvayı doğurgan kuş yapar” demişlerdi. Ancak doğurgan kuşun otantik dizaynı bozulmuş olduğu için, meydana getirilen yuvalar en küçük ortak rüzgarda dağıldı.”
Hasta hikayeleri ve yaşanmış örnekler ışığında hazırlanmakta olan kitapta, doğumla ilgilendiren ae adayları düşüncesince ehemmiyetli ipuçları bulunuyor. 9 anne bölümden oluşan kitapta, doğumla ilgilendiren olaylar, sebep-sonuç birlikteliği içinde ele alınmış.

Kolay Doğum ve Yeniden Doğum Yolculuğu
Teknik Özellikler
Kitabın Adı     : Kolay Doğum ve Yeniden Doğum Yolculuğu
Yazarı            : Op. Dr. Ayşe Duman            
Yayınevi        : Hayat Yayın Grubu
Yayın Editörü: Selami Türkoğlu – Semih Kavak
Türü            : Sağlık
Sayfası        : 258
Ebat            : 13,5 x 21 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Kainat Güzeli: Trump’a iftira atmamı istediler

Rus Kainat Güzeli Oksana Fedorova, uluslararası basının kendisiyle iletişime geçip Donald Trump'ın itibarına zarar verecek iftiralarda bulunmasını istediklerini söyledi.