18 Ocak 2018 , Perşembe
Anasayfa / MODA / Bu ayakkabının neyden yapıldığına şaşıracaksınız!

Bu ayakkabının neyden yapıldığına şaşıracaksınız!

Henüz darülfünun öğrencisiyken çalışmalarına başladığını tamlayan Carini, seyahatlerinden birinde müşterek düzgün kararı hayvanların iç organlarıyla ciltli müşterek mate kabına rastladığını anlattı.

Konuyu kontak lens dibine alarak bu malzemenin öbür eşyaların üretiminde de kullanıldığını belirleme ettiğini kaydeden güre tasarımcı, endamsız müşterek araştırmanın peşi sıra hayvanların iç organlarının elden besin gayeli bulunmadığı kararına vardığını belirtti.

Sputnik’e mütekellim Carini, “İlk bakışta iç organların derisi körpe sıfır müşterek nesne üzere gözükse de bu deriden meydana getirilen ayakkabıya icra vekili müşterek kadının yüzüne bakarsanız bu malzemenin müşterek nevi teveccüh hissine dönüştüğünü görürsünüz. Bu kusursuz müşterek şey. Böylece tezimin fikrini bulmuş oldum” dedi.

​Bu malzemenin en iri hususi durumunun katiyen tekrarlanmayan ‘doğal dokusu’ bulunduğunu kaydeden tasarımcı, “Hücreler yardımıyla materyal bigünah kovanına aşırı benziyor” sanarak konuştu.

Tezini savunduğu tam öz markasını oluşturduğunu özetleyen güre iş kadını, önceki aksesuar sonraları ayakkabı hazırlamaya denediğini belirterek, “İnsanların bu ayakkabıya kesinlikle baktığını gördükten sonraları bitmeme kararını aldım. Böylece hayvanların iç organlarından ayakkabı üretmeye başladım” dedi.

Yaptığı üretimin mekân dostu bulunduğunu da dile getiren Carini, “Tekrar geçer su yardımıyla tanen üretiliyor. Sonra bu husus birlik müşterek gübreye dönüşüyor” sanarak anlattı. Bu mevzuyla ilgilenmenin şahsi sebebi bulunduğunu da vurgulayan Carini, atalarının yaşamış olduğu Santo Domingo (Buenos Aires bölgesi) köyüyle bulunan bağın bu malzemeye değişik gözle gözetleme fırsatını sunduğunu belirterek şurası söyledi:

“Bir site sakinin katiyen rastlamadığı nice şeyle herhangi müşterek devir müşterek bağım vardı. mesela itici iklim deposunda ibne kesimini izledim. Bu çeşit şeyler herhangi müşterek daim ilgimi çekti ve şehirde bulunamaz malzemelerden intifa düşüncesi herhangi müşterek daim hoşuma gitti. İşte bu malzemeyi de gördüğümde, ‘mükemmel’ dedim öz kendime”.
 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Kainat Güzeli: Trump’a iftira atmamı istediler

Rus Kainat Güzeli Oksana Fedorova, uluslararası basının kendisiyle iletişime geçip Donald Trump'ın itibarına zarar verecek iftiralarda bulunmasını istediklerini söyledi.