18 Ocak 2018 , Perşembe
Anasayfa / MODA / Kainat Güzeli: Trump’a iftira atmamı istediler

Kainat Güzeli: Trump’a iftira atmamı istediler

Rus Kainat Güzeli Oksana Fedorova, ABD’deki seçme kampanyaları esnasında arsıulusal basının kendisiyle iletişime geçip o devirde Cumhuriyetçi Parti’nin talibi olan Donald Trump’ın itibarına dokunca verecek iftiralarda bulunmasını istediklerini söyledi.

Sputnik’e mütekellim 2002 Kainat Güzellik Kraliçesi Oksana Fedorova (38), ABD’nin Seçilmiş Başkanı Trump’a iftira atmasının istendiğini şu laflarla anlattı:

“Seçim kampanyaları esnasında onu lekeleyecek birlikte vukuatını anımsamak düşüncesince ayrışık arsıulusal matbuat kuruluşları sağlam baş döndürücü kat benimle iletişime geçti. Bu gidiş tasalı edici birlikte hız de almıştı. Ama onunla çalıştığım devirde üzerimde çabucak müspet birlikte imaj bırakmıştı. Trump’ı açıkça anlayışlı ve mükemmel birlikte ailesi bulunan birlikte eş adına tanıdım.”

1996-2015 yılları arasındaki Kainat Güzellik Yarışması’nın kodifikasyon hakkına ehil bulunan Trump’ın kendisinin seyahatleriyle de ilgilendiğini kail Fedorova “(Trump’ın) yardımcısı da birlikte Rus’tu. Bana Trump’la 35 senedir çalıştığını anlattı, ki bu da Trump’a müteallik baş döndürücü nesne söylüyor” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Kadınlarda demir eksikliğine dikkat

Diyetisyen Elif Yıldız, kadınlarda demir eksikliğine dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.